Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky volieb

Počet voličov zapísaných v zozname voličov:                                     1230

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní:                                     823

Počet voličov, ktorí odovzdali obálku:                                                   823

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby:                815

Volebná účasť:                                                                                      66,91 %

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na starostu obce podľa poradia na hlasovacom lístku:

Por. číslo

Meno a priezvisko kandidáta            

Politic. strana, politic. hnutie al. koalícia, ktorá kandidáta navrhla al. nezávislý                                         

Počet platných hlasov 

1.

Ing.  Peter Štefan                                 

Smer-sociálna demokracia, MOST – HÍD, Slovenská národná strana

573

2.

Mária Trhanová

nezávislá kandidátka

242

 

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

Por. číslo

Meno a priezvisko kandidáta            

Politic. strana, politic. hnutie al. koalícia, ktorá kandidáta navrhla al. nezávislý                                         

Počet platných hlasov 

1.

Ing. Pavol Štipka

Sloboda a solidarita

512

2.

Mgr. Stanislav Bahýl

nezávislý kandidát

509

3.

Mgr. Jozef Lastič

nezávislý kandidát

451

4.

Ing. Mojmír Hajko

nezávislý kandidát

413

5.

Ing. Michal Kúdela

SMER-Sociálna demokracia

411

6.

Ing. Miroslav Németh

nezávislý kandidát

347

7.

Karol Šebo

nezávislý kandidát

332

 

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

Por. číslo

Meno a priezvisko kandidáta            

Politic. strana, politic. hnutie al. koalícia, ktorá kandidáta navrhla al. nezávislý                                         

Počet platných hlasov 

1.

Ing. Martina Lecká

nezávislý kandidát

290

2.

Mgr. Mária Meszárošová

nezávislý kandidát

284

3.

Jozef Hostinský

nezávislý kandidát

275

4.

Jozef Marčok

ŠANCA

251

5.

Ivan Klobučník

Sloboda a Solidarita

249

6.

Ing. Dušan Zendek

nezávislý kandidát

222

 

 

Občianske združenie Tekov-Hont

Automatická meteorologická stanica Starý Tekov

MALÁ VODNÁ ELEKTRÁREŇ TEKOV

Interaktívna mapa Starého Tekova


webygroup

Úvodná stránka