Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Starý Tekov - oficiálne stránky obceHľadať
 
 

Vylosovanie zápasov

             
  1. Kolo          
             
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
23.11.13SO 18:00FC Čertov kút:ZlepenecPeno team Lavína 04      
23.11.13SO 19:00Tsunami:AC BarsiensisZlepenecFC Čertov kút      
24.11.13 NE ??:??Lavína 04:Peno team AC BarsiensisTsunami      
  3h           
             
  2. Kolo          
             
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
30.11.13SO 18:00Peno team :TsunamiLavína 04FC Čertov kút      
30.11.13SO 19:00FC Čertov kút:Lavína 04AC BarsiensisZlepenec      
30.11.13SO 20:00Zlepenec:AC BarsiensisPeno team Tsunami      
 21:003h           
             
  3. Kolo          
             
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
07.12.13SO 18:00AC Barsiensis:Peno team ZlepenecLavína 04      
07.12.13SO 19:00Tsunami:FC Čertov kútPeno team AC Barsiensis      
07.12.13SO 20:00Lavína 04:ZlepenecFC Čertov kútTsunami      
 21:003h           
             
  4. Kolo          
             
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
14.12.13SO 18:00Lavína 04:TsunamiPeno team Zlepenec      
14.12.13SO 19:00Zlepenec:Peno team AC BarsiensisFC Čertov kút      
14.12.13SO 20:00FC Čertov kút:AC BarsiensisLavína 04Tsunami      
 21:003h           
  5. Kolo          
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
21.12.13SO 18:00AC Barsiensis:Lavína 04FC Čertov kútPeno team       
21.12.13SO 19:00Tsunami:ZlepenecLavína 04AC Barsiensis      
21.12.13SO 20:00Peno team :FC Čertov kútZlepenecTsunami      
 21:003h           
             
  play off          
             
  domáci: hostia:rozhodca z:delegát z:      
28.12.13SO 19:00Zlepenec:Lavína 04Peno TeamAC Barsiensis      
28.12.13SO 20:00AC Barsiensis:Peno TeamLavína 04Zlepenec      
 21:002h           
  finále/3 m          
             
             
     rozhodca z:delegát z:      
04.01.14SO 18:00 o 3. miesto  1z2z      
04.01.14SO 19:00 FINÁLE  3M4M      
 20:002h           
04.01.1417:00zápas o 5. miesto          
Pozn: Ak bol rozhodca z Tsunami, nastáva výmena rozhodcu a delegáta            

Občianske združenie Tekov-Hont

Automatická meteorologická stanica Starý Tekov

MALÁ VODNÁ ELEKTRÁREŇ TEKOV

Interaktívna mapa Starého Tekova

Reklamný partner 28. ročníka folklórnych slávností Tekov tancuje a spieva

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka