Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Starý Tekov - oficiálne stránky obceHľadať
 
 

Články

Tekovčan úspešný v súťaži

Náš rodák Milan Hlôška, žijúci v Nitre ktorý sa pri každej možnej príležitosti  hlási k rodnej obci v ktorej ho nikdy nevidíme inak ako s fotoaparátom na krku, alebo v ruke, nás opäť potešil úspechom v fotografickej súťaži. Užívatelia internetu sa na jeho facebokovej stránke mohli v ostatných dňoch  dozvedieť, že pri príležitosti 100. výročia vzniku prvej Československej republiky agentúry PRO Laika a Czech Tourism s redakciou FOTOma zaoberajúce sa propagáciu fotografovania usporiadali v období od októbra 2018 do konca januára 2019 veľkú fotografickú súťaž pod názvom: „Česko a Slovensko spolu i samostatne.“ Do súťaže bolo prihlásených takmer 700 fotografií. Téma pritom nebola jednoduchá, resp. bola trochu priširoká. A tak do súťaže boli podané fotografie historické i súčasné, ktoré nejakým spôsobom znázorňovali Česko či Slovensko a ich krásu, symboliku a samozrejme minulosť.

V kategórii hlasovania Cena užívateľov propagujúcich agentúr a čitateľov online magazinu FOTOma  prvé dve miesta získal Milan Hlôška za fotografie Starček s fajkou a Starenka v príprave obeda.

Radosť z úspechu duchom nestarnúceho nášho rodáka je pre občanov obce Starý Tekov dvojnásobná, pretože objektom jeho víťazných fotografií sú naši, pre staršiu generáciu, veľmi dobre známi obyvatelia obce.

Pánovi Milanovi Hlôškovi k úspechu gratulujeme. V roku jeho životného jubilea želáme mu pevné zdravie  a ešte veľa dobrých námetov do objektívu zo zákutia prírody a života obyvateľov jeho rodnej obce Starý Tekov.

 

Ján Páleník

 

Starček s fajkou.jpg

Víťazná fotografia Starček s fajkou (Foto: Milan Hlôška)

 

Starenka v príprave obeda.jpg

Víťazná fotografia Starenka v príprave obeda (Foto: Milan Hlôška)


 

Občianske združenie Tekov-Hont

Automatická meteorologická stanica Starý Tekov

MALÁ VODNÁ ELEKTRÁREŇ TEKOV

Interaktívna mapa Starého Tekova

Reklamný partner 28. ročníka folklórnych slávností Tekov tancuje a spieva

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka