Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktivity v šk. r. 2018/2019

Rekonštrukcia MŠ z dôvodu rozšírenia kapacity

rekonštrukcia_01.JPG

Obec Starý Tekov a MŠ v Starom Tekove reagovali na výzvu, ktorá sa týkala predloženia žiadostí o poskytnutie dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na rozšírenie kapacít materských škôl. Dotáciu sme žiadali na rekonštrukciu súčasnej MŠ v Starom Tekove.

Nakoľko sme splnili všetky požiadavky, ktoré ministerstvo požadovalo, získali sme finančné prostriedky, ktoré boli poskytnuté formou dotácie zo štátneho rozpočtu a to prostredníctvom rozpočtovej kapitoly ministerstva. Rekonštrukcia MŠ sa začala 15. júna 2018. Bola zrealizovaná nová elektrifikácia v celej budove MŠ, kompletne zrekonštruovaná tretia trieda aj s príslušenstvom, kompletne zrekonštruovaná kuchyňa, uskutočnila sa aj rekonštrukcia spální, skladových priestorov a pivníc. V celom interiéri MŠ boli vymenené dvere a okná. Získali sme aj novú preliezačku na školský dvor.

Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou podieľali na realizácii projektu, všetkým ktorí priložili ruku k dielu, aby MŠ bola uprataná a pripravená na realizáciu.


 

Občianske združenie Tekov-Hont

Automatická meteorologická stanica Starý Tekov

MALÁ VODNÁ ELEKTRÁREŇ TEKOV

Interaktívna mapa Starého Tekova


dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

webygroup

Úvodná stránka