Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznamy

Oznámenie pre členov urbariátu

Pozemkové spoločenstvo občanov Starého Tekova (urbariát) oznamuje svojim členom, že v zmysle ustanovenia §15 ods. 3, zákona č. 97/2013 Z.z. o pozemkových spoločenstvách pojednávajúce o konaní čiastkových schôdzach spoločenstva, tieto sa budú v našej obci konať v dňoch 28., 29. decembra 2016 v Kultúrnom dome Starý Tekov a to v dobe od 09:00 do 15:00. Prítomní členovia spoločenstva budú individuálne oboznámení s výsledkami činnosti výkonného výboru spoločenstva ako i s právnymi nárokmi členov, výplatou podielov v plánovanom mesiaci február 2017 ako i s plánom hlavnej činnosti výboru spoločenstva v roku 2017.

Očakávame Vašu prítomnosť.

Výbor PS


 

Automatická meteorologická stanica Starý Tekov

MALÁ VODNÁ ELEKTRÁREŇ TEKOV

Interaktívna mapa Starého Tekova

Stavebné pozemky - Vranie diely Starý Tekov už v predaji!


Najnovšia publikácia vydavateľstva CBS "TEKOV Z NEBA" v elektronickej podobe, ktorej súčasťou je aj prezentácia obce Starý Tekov.

Vážení rodičia, milí priatelia základnej školy. Dovoľujeme si Vás požiadať o venovanie 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb Rodičovskému združeniu pri Základnej škole Štefana Senčíka v Starom Tekove. (viac informácií po kliknutí na nadpis)

Vážení rodičia, milí priatelia MŠ. Dovoľujeme si Vás požiadať o venovanie 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb rodičovskému združeniu pri MŠ v Starom Tekove. (viac informácií po kliknutí na nadpis)

dnes je: 24.4.2017

meniny má: Juraj

Mesačník pre verejnosť v regiónoch elektrární Bohunice a Mochovce

Aktuálne voľné pracovné miesta

webygroup

Úvodná stránka