Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktivity v šk. r. 2018/2019

Koncert pre materskú školu

viktor_02.JPG

Všetci sme sa tešili na koncert uja Viktora, ako ho deti volajú, pretože jeho pesničky nám už roky spríjemňujú chvíle v materskej škole. Keďže pred šiestimi rokmi sme už koncert s pánom Viktorom Guľvášom zažili, radi sme si opäť dali repete. Vybrali sme sa do domu kultúry a užili si súkromný koncert iba pre našu materskú školu.

Čakalo nás veľa veselých pesničiek, pri ktorých sme si s chuťou mohli zaspievať, ale aj sa aktívne zapojiť hrou, napodobňovaním či hádaním a takouto nenásilnou formou sa niečo nové i naučiť  aj zabaviť.

Deti sa na chvíľu ocitli medzi domácimi i lesnými zvieratami, zoznámili sa s ich hlasmi a pohybmi, zahrali sa na remeselníkov a veľkým zážitkom bola pieseň Afrika, pri ktorej sa naučili frázu v rôznych jazykoch. Záverečná pesnička Šašo nás všetkých poriadne roztancovala a rozosmiala.

Uja Viktora sme odmenili potleskom a veselá nálada v deťoch ostala počas celého dňa. Prvý koncert úspešne absolvovali aj tí najmenší skôlkári a všetkým sa náramne páčilo. Ďakujeme Viktorovi za návštevu a s jeho piesňami sa aj naďalej budeme stretávať pri rôznych činnostiach v materskej škole.


 

Občianske združenie Tekov-Hont

Automatická meteorologická stanica Starý Tekov

MALÁ VODNÁ ELEKTRÁREŇ TEKOV

Interaktívna mapa Starého Tekova


dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

webygroup

Úvodná stránka